Hakkımızda

Hakkımızda

 Okulumuz 2001 yılında SEHER ÇALIŞIR tarafından bugünün küçükleri, yarının sağlıklı, mutlu, çalışkan ve başarılı bireylerini yetiştirmek için kurulmuştur.

''Eğitim Ailede Başlar'' kuramını uygulayarak kurulan ÇALIŞIR KREŞ ve ANAOKULU, Akademik eğitimlerini tamamlayan ERHAN ÇALIŞIR ve MERVE ÇALIŞIR'ın da ekibe katılması ile birlikte,'' ÇALIŞIR ÇOCUK AKADEMİ'' okul öncesi eğitim ailesi olarak, profesyonelliği ve aile bütünlüğünü bir arada sunan nadide bir eğitim kurumu şeklini almıştır.

''EĞİTİMİN KALBİ ÇALIŞIR ÇOCUK AKADEMİ'' sloganıyla minik öğrencilerimizi eğitimin odak noktasına alan okulumuz, prensip olarak kaliteli bir eğitmen kadrosuyla aktif etkin öğrenme, çoklu zeka kuramı ve bilgi çağının yöntemlerini uygulayarak, kendisiyle barışık, çevreye ve doğaya duyarlı, sağlıklı, mutlu, özgüveni gelişmiş, sorumluluk sahibi, kendini ifade edebilen ve yeteneklerinin farkına varabilen bireyler yetiştirmektedir.

İZMİR'İN EN İYİ ANAOKULU, KREŞ VE BEBEK BAKIM HİZMETLERİNİ VEREN OKULUMUZDA, PROFESYONEL ÖĞRETMENLERİMİZİN YANISIRA, ÇOCUK PSİKOLOĞUMUZ VE BEBEK HEMŞİREMİZ GÖREV YAPMAKTADIR. 

SAYGIDEĞER VELİLER;

SİZLERİ DE BU KALİTELİ, ÇAĞDAŞ OKULUMUZUN BİR PARÇASI OLMAYA, EĞİTİMİN KALBİNE RİTİM KATMAYA DAVET EDİYORUZ...